PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZĄ DRUŻYNĘ ROKU 2016

rsc1rsc2
Wielki sukces drużyny KAJAK POLO!
Drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w składzie Krzysztof Juraś, Jakub Wierzbicki, Juliusz Nagórka, Juliusz Białkowski, Bartłomiej Matysiak uzbierała największą liczbę głosów i zdobyła tytuł Najpopularniejszej drużyny roku 2016.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone na Balu Sportowca 25 kwietnia 2017 roku zorganizowanego przez Miasto Skierniewice, w którym wzięli udział zawodnicy z WOPR Skierniewice. Bal był podsumowaniem zmagań na sportowych arenach, jak również podziękowaniem za emocje, które dzięki zawodnikom z naszego miasta mogliśmy przeżywać w minionym roku.
Po raz kolejny WOPR Skierniewice wziął udział w sms-owym plebiscycie na drużynę roku organizowanym przez Radio RSC. Sponsorami tegorocznych nagród byli SPORT TREK i Pizzeria Metro.

Drużyna Kajak Polo w składzie Krzysztof Juraś, Jakub Wierzbicki, Juliusz Nagórka, Juliusz Białkowski, Bartłomiej Matysiak zdobyli brązowy medal XVI Mistrzostw Polski Juniorów i XIII Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Kajak Polo w kategorii junior.

Dziękujemy za wszystkie głosy i życzymy kolejnych sukcesów drużynie KAJAK POLO!
Wyniki konkursu:

 

Leave a Reply