GPP w Ratownictwie Wodnym w Ostrołęce

Relacja z zawodow

 
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportowego ratownictwa wodnego do udziału w zawodach.
Komunikat organizacyjny i formularz zgłoszeniowy dostępny na megatiming.pl

Trzymamy kciuki za udane starty zawodników WOPR Skierniewice!


 
 


 
 

3 MEDALE DLA SKIERNIEWICKICH RATOWNIKÓW W ZAWODACH OGÓLNOPOLSKICH Z CYKLU GRAND PRIX POLSKI W RATOWNICTWIE WODNYM SPORTOWYM

      W dniu 03.10.2020 odbyły się zawody ogólnopolskie Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym Sportowym w Ostrołęce. Były to pierwsze zawody po przerwie związanej z COVID-19.

      Miasto Skierniewice reprezentowało 8 zawodników z WOPR Skierniewice. Już druga konkurencja 50 m holowanie manekina w której Kępczyński Piotr zajął 4 miejsce ocierając się o podium a Wolniewicz Krzysztof wywalczył 5 miejsce pokazała, że zawodnicy ze Skierniewic dobrze przepracowali ostatnie 10 miesięcy. W konkurencji 100 m ratowanie w płetwach w kategorii młodzik Kępczyński Piotr wywalczył złoty medal, Wolniewicz Krzysztof był 9, Wolski Patryk w kategorii Junior młodszy wywalczył 10 miejsce tak samo jak w kategorii Junior Chudzio Piotr. Ostatnia konkurencja indywidualna 100 m ratowanie z pasem ratowniczym to popis Skierniewickich zawodników. Swój pierwszy medal (brązowy) na GP zdobył Wolniewicz Krzysztof, natomiast Kępczyński Piotr kolejny raz stanął na najwyższym stopniu podium nie dając szans kolegom z innych klubów, wygrana ta dała mu 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Grand Prix Polski.

      Kadra WOPR Skierniewice na zawody Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym Sportowym składała się z 8 zawodników: Chudzio Piotr, Kacprzyk Jakub, Biernat Bartosz, Karwat Kacper, Kępczyński Piotr, Żytyński Stanisław, Wolniewicz Krzysztof, Wolski Patryk.

      Ratownicy ze Skierniewic są dopiero na początku przygotowań do grudniowych Zimowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym Sportowym. Po drodze czeka ich jeszcze jeden sprawdzian czyli eliminacje do Mistrzostw w Ratownictwie Wodnym Sportowym , które zaplanowana są na listopad.


 

Leave a Reply