Finał Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym
Kędzierzyn Koźle – 04.11.2017

W dniu 4.11.2017 odbył się Finał Grand Prix w Ratownictwie Wodnym w Kędzierzynie Koźlu. Kolejne zawody z cyklu Grand Prix i tym samym podsumowujące rok 2017 w GP Polski. Zawody okazały się dobrym wyzwaniem dla zawodników. Głęboki basen był dla wszystkich zaskoczeniem ale ratownicy świetnie sobie poradzili. Skierniewiczanie szykują się teraz aby forma na grudniowy weekend (9-10 grudnia) była jak najwyższa.

WOPR Skierniewice przywiózł 2 srebrne medale w kategoriach 100m z przeszkodą oraz 100m ratowanie z pasem. Tym razem kobieca część drużyny wróciła z medalami. Maria Kania i Anna Bibik pokazały swoją wysoką dyspozycję w swoim koronnych konkurencjach. Miejmy nadzieje, że równie dobrze zaprezentują się na grudniowych zawodach, ponieważ z każdych zawodów WOPR Skierniewice przywozi medale. Oby ta tendencja pozostała jak najdłużej.

Już za niecały miesiąc zawodnicy wezmą udział w jednej z większych imprez sportowych w roku ratowniczym czyli w Zimowych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym (Szczecin). Liczymy na jeszcze lepsze wyniki medalowe i zaczynamy okres skupiający się nad utrzymaniem formy do Mistrzostw z doskonaleniem elementów technicznych i szybkościowych.

Leave a Reply