Wyniki ONLINE zawodów Skierniewice 27.05.2018

LISTA KONKURENCJI:
1. 2000-1999 JUNIOR - 100 m ratownik
2. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 100 m ratownik
3. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina w pasie
4. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m hol manekina w płetwach
5. 2000-1999 JUNIOR - 100 m hol w płetwach
6. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 100 m hol w płetwach
7. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina w płetwach
8. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m z pasem węgorz
9. 2000-1999 JUNIOR - 50 m hol manekina
10. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 50 m hol manekina
11. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina
12. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m dowolny
KLASYFIKACJA GENERALNA
1. 2000-1999 JUNIOR - 100 m ratownik

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
55GŁUSZCZ SANDRA ZŁ WOPR01:21,33153
42STĘPNIAK WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE01:41,51251

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
53ŻYTYŃSKI JANWOPR SKIERNIEWICE01:05,65153
50ŁAWNICZAK KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:13,25251
51WIERZBICKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:16,64350
49ROSŁON JAKUBWOPR SKIERNIEWICE01:17,67446
54BĄKOWSKI PAWĘŁWOPR SKIERNIEWICE01:19,91545
52BIAŁKOWSKI MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE01:21,31644
56GŁUSZCZ SZYMONZŁ WOPR01:21,97743
2. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 100 m ratownik

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
39KANIA MARIAWOPR SKIERNIEWICE01:28,05153
57CYRULEWSKA BARBARAZŁ WOPR01:30,45251
58MICHAŁOWSKA ZUZANNAZŁ WOPR 01:37,16350
38JESIONKOWSKA ŁUCJAWOPR SKIERNIEWICE01:51,19446
40OKRASKA JULIAWOPR SKIERNIEWICEDYS50
41KRÓL ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICEDYS60
62KUROWSKA OLIWIAZŁ WOPR DYS70
61RZĄB ZUZANNAZŁ WOPR DYS80

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
59BICHTA BARTŁOMIEJZŁ WOPR 01:13,13153
45CHUDZIO PIOTRWOPR SKIERNIEWICE01:16,69251
43ZIELIŃSKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:30,12350
44KARWAT KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:31,17446
48BIERNAT BARTOSZWOPR SKIERNIEWICE01:34,31545
47GANSNER HUBERTWOPR SKIERNIEWICE01:40,94644
46ŻYTYŃSKI STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE01:59,59743
3. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina w pasie

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
20BIBIK ANNAWOPR SKIERNIEWICE00:40,42153
17MIKUSEK ZOFIAWOPR SKIERNIEWICE00:42,99251
21WITCZAK NATALIAWOPR SKIERNIEWICE00:45,84350
18KUŚ AGATAWOPR SKIERNIEWICE00:46,34446
15KUŚMIERCZYK OLIWIAWOPR SKIERNIEWICE00:47,44545
19GOLIŃSKA NATALIAWOPR SKIERNIEWICE00:47,81644
16MIKUSEK JULIAWOPR SKIERNIEWICE00:48,81743
23KRASZEWSKA OLAWOPR SKIERNIEWICE00:50,41842
60NOWACKA WIKTORIAZŁ WOPR 00:54,56941
57CYRULEWSKA BARBARAZŁ WOPRDYS100
61RZĄB ZUZANNAZŁ WOPR DYS110
14SOSKA ZOFIAWOPR SKIERNIEWICEDYS120
22KRAKOWIAK JULIAWOPR SKIERNIEWICEDYS130

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
36ZROBEK ANDRZEJWOPR SKIERNIEWICE00:41,07153
37ZALEWSKI WIKTORWOPR SKIERNIEWICE00:42,71251
27WINCIOREK BARTŁOMIEJWOPR SKIERNIEWICE00:44,26350
30WOLSKI PATRYKWOPR SKIERNIEWICE00:44,90446
34WAWRZYNIAK RAFAŁWOPR SKIERNIEWICE00:45,53545
28KACPRZYK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:46,41644
32FOKS MACIEJWOPR SKIERNIEWICE00:47,39743
25STANIOS MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE00:50,31842
29FIRLEJ FILIPWOPR SKIERNIEWICE00:50,45941
26SOSKA JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:55,391040
24RYMARCZYK KSAWERYWOPR SKIERNIEWICEDYS110
31MELON-MIKA JANWOPR SKIERNIEWICEDYS120
33HIŻ STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICEDYS130
35ZATORSKI MICHAŁWOPR SKIERNIEWICEDYS140
4. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m hol manekina w płetwach

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
6KUŚMIERCZYK LAURAWOPR SKIERNIEWICE01:15,47153
7KUŚMIERCZYK JULIAWOPR SKIERNIEWICE01:22,40251
8GOLIŃSKA MAJAWOPR SKIERNIEWICE01:32,21350
5BISKUPSKA AMELIAWOPR SKIERNIEWICE01:52,53446

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
11PECYNA MAKSWOPR SKIERNIEWICE00:46,21153
12WOLNIEWICZ KRZYSZTOFWOPR SKIERNIEWICE00:47,75251
13KĘPCZYŃSKI PIOTRWOPR SKIERNIEWICE00:48,11350
9SOSKA WOJCIECHWOPR SKIERNIEWICE00:59,39446
10OKRASKA KAROLWOPR SKIERNIEWICE01:01,12545
5. 2000-1999 JUNIOR - 100 m hol w płetwach

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
55GŁUSZCZ SANDRA ZŁ WOPR01:26,59153
42STĘPNIAK WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE01:37,45251

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
53ŻYTYŃSKI JANWOPR SKIERNIEWICE00:56,65153
56GŁUSZCZ SZYMONZŁ WOPR01:12,43251
52BIAŁKOWSKI MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE01:15,56350
54BĄKOWSKI PAWĘŁWOPR SKIERNIEWICE01:15,71446
49ROSŁON JAKUBWOPR SKIERNIEWICE01:19,84545
50ŁAWNICZAK KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:20,33644
51WIERZBICKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:27,53743
6. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 100 m hol w płetwach

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
39KANIA MARIAWOPR SKIERNIEWICE01:24,43153
57CYRULEWSKA BARBARAZŁ WOPR01:28,96251
58MICHAŁOWSKA ZUZANNAZŁ WOPR 01:34,32350
38JESIONKOWSKA ŁUCJAWOPR SKIERNIEWICE01:54,41446
61RZĄB ZUZANNAZŁ WOPR DYS50
40OKRASKA JULIAWOPR SKIERNIEWICEDYS60
41KRÓL ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICEDYS70
62KUROWSKA OLIWIAZŁ WOPR DYS80

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
45CHUDZIO PIOTRWOPR SKIERNIEWICE01:09,56153
59BICHTA BARTŁOMIEJZŁ WOPR 01:10,12251
46ŻYTYŃSKI STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE01:21,87350
44KARWAT KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:26,28446
43ZIELIŃSKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:34,16545
48BIERNAT BARTOSZWOPR SKIERNIEWICE01:40,04644
47GANSNER HUBERTWOPR SKIERNIEWICE01:49,14743
7. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina w płetwach

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
20BIBIK ANNAWOPR SKIERNIEWICE00:38,55153
19GOLIŃSKA NATALIAWOPR SKIERNIEWICE00:43,00251
17MIKUSEK ZOFIAWOPR SKIERNIEWICE00:44,44350
21WITCZAK NATALIAWOPR SKIERNIEWICE00:45,04446
60NOWACKA WIKTORIAZŁ WOPR 00:51,40545
15KUŚMIERCZYK OLIWIAWOPR SKIERNIEWICE00:52,01644
18KUŚ AGATAWOPR SKIERNIEWICE00:52,38743
23KRASZEWSKA OLAWOPR SKIERNIEWICE01:03,36842
16MIKUSEK JULIAWOPR SKIERNIEWICE01:15,18941
57CYRULEWSKA BARBARAZŁ WOPRDYS100
61RZĄB ZUZANNAZŁ WOPR DYS110
14SOSKA ZOFIAWOPR SKIERNIEWICEDYS120
22KRAKOWIAK JULIAWOPR SKIERNIEWICEDYS130

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
36ZROBEK ANDRZEJWOPR SKIERNIEWICE00:35,57153
37ZALEWSKI WIKTORWOPR SKIERNIEWICE00:35,88251
34WAWRZYNIAK RAFAŁWOPR SKIERNIEWICE00:41,30350
30WOLSKI PATRYKWOPR SKIERNIEWICE00:45,15446
27WINCIOREK BARTŁOMIEJWOPR SKIERNIEWICE00:45,92545
28KACPRZYK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:50,28644
33HIŻ STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE00:50,50743
25STANIOS MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE00:52,58842
24RYMARCZYK KSAWERYWOPR SKIERNIEWICE00:55,37941
35ZATORSKI MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE01:00,841040
29FIRLEJ FILIPWOPR SKIERNIEWICE01:03,281139
32FOKS MACIEJWOPR SKIERNIEWICE01:04,081238
26SOSKA JAKUBWOPR SKIERNIEWICE01:12,151337
31MELON-MIKA JANWOPR SKIERNIEWICEDYS140
8. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m z pasem węgorz

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
6KUŚMIERCZYK LAURAWOPR SKIERNIEWICE01:04,54153
8GOLIŃSKA MAJAWOPR SKIERNIEWICE01:17,04251
7KUŚMIERCZYK JULIAWOPR SKIERNIEWICE01:17,84350
5BISKUPSKA AMELIAWOPR SKIERNIEWICE01:28,01446

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
12WOLNIEWICZ KRZYSZTOFWOPR SKIERNIEWICE00:43,23153
13KĘPCZYŃSKI PIOTRWOPR SKIERNIEWICE00:45,46251
11PECYNA MAKSWOPR SKIERNIEWICE00:50,28350
10OKRASKA KAROLWOPR SKIERNIEWICE00:51,75446
9SOSKA WOJCIECHWOPR SKIERNIEWICE00:58,78545
9. 2000-1999 JUNIOR - 50 m hol manekina

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
55GŁUSZCZ SANDRA ZŁ WOPR00:49,65153
42STĘPNIAK WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE01:00,49251

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
53ŻYTYŃSKI JANWOPR SKIERNIEWICE00:35,03153
56GŁUSZCZ SZYMONZŁ WOPR00:42,16251
52BIAŁKOWSKI MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE00:42,28350
51WIERZBICKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE00:43,84446
54BĄKOWSKI PAWĘŁWOPR SKIERNIEWICE00:45,00545
50ŁAWNICZAK KACPERWOPR SKIERNIEWICE00:47,81644
49ROSŁON JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:49,84743
10. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 50 m hol manekina

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
39KANIA MARIAWOPR SKIERNIEWICE00:48,68153
57CYRULEWSKA BARBARAZŁ WOPR00:49,62251
58MICHAŁOWSKA ZUZANNAZŁ WOPR 00:54,78350
38JESIONKOWSKA ŁUCJAWOPR SKIERNIEWICE01:18,40446
41KRÓL ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICEDYS50
61RZĄB ZUZANNAZŁ WOPR DYS60
62KUROWSKA OLIWIAZŁ WOPR DYS70
40OKRASKA JULIAWOPR SKIERNIEWICEDYS80

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
45CHUDZIO PIOTRWOPR SKIERNIEWICE00:40,19153
59BICHTA BARTŁOMIEJZŁ WOPR 00:45,58251
46ŻYTYŃSKI STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE00:49,17350
44KARWAT KACPERWOPR SKIERNIEWICE00:53,06446
43ZIELIŃSKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE00:57,15545
48BIERNAT BARTOSZWOPR SKIERNIEWICE01:03,64644
47GANSNER HUBERTWOPR SKIERNIEWICE01:05,82743
11. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
20BIBIK ANNAWOPR SKIERNIEWICE00:43,78153
60NOWACKA WIKTORIAZŁ WOPR 00:53,22251
21WITCZAK NATALIAWOPR SKIERNIEWICE00:54,63350
15KUŚMIERCZYK OLIWIAWOPR SKIERNIEWICE00:56,47446
17MIKUSEK ZOFIAWOPR SKIERNIEWICE01:00,28545
19GOLIŃSKA NATALIAWOPR SKIERNIEWICE01:03,79644
23KRASZEWSKA OLAWOPR SKIERNIEWICE01:06,28743
16MIKUSEK JULIAWOPR SKIERNIEWICE01:08,25842
61RZĄB ZUZANNAZŁ WOPR DYS90
57CYRULEWSKA BARBARAZŁ WOPRDYS100
14SOSKA ZOFIAWOPR SKIERNIEWICEDYS110
18KUŚ AGATAWOPR SKIERNIEWICEDYS120
22KRAKOWIAK JULIAWOPR SKIERNIEWICEDYS130

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
36ZROBEK ANDRZEJWOPR SKIERNIEWICE00:43,14153
37ZALEWSKI WIKTORWOPR SKIERNIEWICE00:44,31251
30WOLSKI PATRYKWOPR SKIERNIEWICE00:51,38350
34WAWRZYNIAK RAFAŁWOPR SKIERNIEWICE00:55,38446
32FOKS MACIEJWOPR SKIERNIEWICE00:58,83545
35ZATORSKI MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE01:00,87644
27WINCIOREK BARTŁOMIEJWOPR SKIERNIEWICE01:08,68743
28KACPRZYK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE01:08,70842
24RYMARCZYK KSAWERYWOPR SKIERNIEWICE01:09,10941
33HIŻ STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE01:09,481040
25STANIOS MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE01:17,011139
26SOSKA JAKUBWOPR SKIERNIEWICE01:22,661238
29FIRLEJ FILIPWOPR SKIERNIEWICE01:24,271337
31MELON-MIKA JANWOPR SKIERNIEWICEDYS140
12. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m dowolny

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
6KUŚMIERCZYK LAURAWOPR SKIERNIEWICE00:58,79153
7KUŚMIERCZYK JULIAWOPR SKIERNIEWICE01:09,29251
8GOLIŃSKA MAJAWOPR SKIERNIEWICE01:11,77350
5BISKUPSKA AMELIAWOPR SKIERNIEWICE01:23,15446

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
12WOLNIEWICZ KRZYSZTOFWOPR SKIERNIEWICE00:41,85153
10OKRASKA KAROLWOPR SKIERNIEWICE00:42,78251
11PECYNA MAKSWOPR SKIERNIEWICE00:43,09350
9SOSKA WOJCIECHWOPR SKIERNIEWICE00:54,59446
13KĘPCZYŃSKI PIOTRWOPR SKIERNIEWICEDYS50
KLASYFIKACJA GENERALNA

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaMiejscePunkty
Rocznik2004 i młodsi
6KUŚMIERCZYK LAURAWOPR SKIERNIEWICE1159
7KUŚMIERCZYK JULIAWOPR SKIERNIEWICE2152
8GOLIŃSKA MAJAWOPR SKIERNIEWICE3151
5BISKUPSKA AMELIAWOPR SKIERNIEWICE4138
Rocznik2002 - 2003
20BIBIK ANNAWOPR SKIERNIEWICE1159
17MIKUSEK ZOFIAWOPR SKIERNIEWICE2146
21WITCZAK NATALIAWOPR SKIERNIEWICE3146
19GOLIŃSKA NATALIAWOPR SKIERNIEWICE4139
60NOWACKA WIKTORIAZŁ WOPR 5137
15KUŚMIERCZYK OLIWIAWOPR SKIERNIEWICE6135
23KRASZEWSKA OLAWOPR SKIERNIEWICE7127
16MIKUSEK JULIAWOPR SKIERNIEWICE8126
18KUŚ AGATAWOPR SKIERNIEWICE989
57CYRULEWSKA BARBARAZŁ WOPR100
61RZĄB ZUZANNAZŁ WOPR 110
14SOSKA ZOFIAWOPR SKIERNIEWICE120
22KRAKOWIAK JULIAWOPR SKIERNIEWICE130
Rocznik2000 - 2001
39KANIA MARIAWOPR SKIERNIEWICE1159
57CYRULEWSKA BARBARAZŁ WOPR2153
58MICHAŁOWSKA ZUZANNAZŁ WOPR 3150
38JESIONKOWSKA ŁUCJAWOPR SKIERNIEWICE4138
40OKRASKA JULIAWOPR SKIERNIEWICE50
41KRÓL ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICE60
62KUROWSKA OLIWIAZŁ WOPR 70
61RZĄB ZUZANNAZŁ WOPR 80
Rocznik1998-1999
55GŁUSZCZ SANDRA ZŁ WOPR1159
42STĘPNIAK WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE2153

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaMiejscePunkty
Rocznik2004 i młodsi
12WOLNIEWICZ KRZYSZTOFWOPR SKIERNIEWICE1157
11PECYNA MAKSWOPR SKIERNIEWICE2153
10OKRASKA KAROLWOPR SKIERNIEWICE3142
9SOSKA WOJCIECHWOPR SKIERNIEWICE4137
13KĘPCZYŃSKI PIOTRWOPR SKIERNIEWICE5101
Rocznik2002 - 2003
36ZROBEK ANDRZEJWOPR SKIERNIEWICE1159
37ZALEWSKI WIKTORWOPR SKIERNIEWICE2153
30WOLSKI PATRYKWOPR SKIERNIEWICE3142
34WAWRZYNIAK RAFAŁWOPR SKIERNIEWICE4141
27WINCIOREK BARTŁOMIEJWOPR SKIERNIEWICE5138
28KACPRZYK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE6130
32FOKS MACIEJWOPR SKIERNIEWICE7126
25STANIOS MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE8123
29FIRLEJ FILIPWOPR SKIERNIEWICE9117
26SOSKA JAKUBWOPR SKIERNIEWICE10115
35ZATORSKI MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE1184
33HIŻ STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE1283
24RYMARCZYK KSAWERYWOPR SKIERNIEWICE1382
31MELON-MIKA JANWOPR SKIERNIEWICE140
Rocznik2000 - 2001
45CHUDZIO PIOTRWOPR SKIERNIEWICE1157
59BICHTA BARTŁOMIEJZŁ WOPR 2155
46ŻYTYŃSKI STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE3143
43ZIELIŃSKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE4140
44KARWAT KACPERWOPR SKIERNIEWICE5138
48BIERNAT BARTOSZWOPR SKIERNIEWICE6133
47GANSNER HUBERTWOPR SKIERNIEWICE7130
Rocznik1998-1999
53ŻYTYŃSKI JANWOPR SKIERNIEWICE1159
56GŁUSZCZ SZYMONZŁ WOPR2145
52BIAŁKOWSKI MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE3144
50ŁAWNICZAK KACPERWOPR SKIERNIEWICE4139
51WIERZBICKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE5139
54BĄKOWSKI PAWĘŁWOPR SKIERNIEWICE6136
49ROSŁON JAKUBWOPR SKIERNIEWICE7134