Wyniki ONLINE zawodów Skierniewice 18.05.2019

LISTA KONKURENCJI:
1. 1999-2000 JUNIOR - 100 m ratownik
2. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 100 m ratownik
3. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina w pasie
4. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m hol manekina w płetwach
5. 1999-2000 JUNIOR - 100 m hol w płetwach
6. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 100 m hol w płetwach
7. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina w płetwach
8. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m z pasem węgorz
9. 1999-2000 JUNIOR - 50 m hol manekina
10. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 50 m hol manekina
11. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina
12. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m dowolny
KLASYFIKACJA GENERALNA
1. 1999-2000 JUNIOR - 100 m ratownik

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
76JANISZEWSKA MARCELINAWOPR SOCHACZEW01:25,73153
70STĘPNIAK WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE01:29,80251
64BEZDZICZEK ALICJAWOPR SKIERNIEWICE01:31,83350
65KRÓL ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICE01:32,17446

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
72ŻYTYŃSKI JANWOPR SKIERNIEWICE01:06,95153
68BIAŁKOWSKI MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE01:13,36251
71WIERZBICKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:14,32350
81SEGRECKI DAWIDWOPR RAWA MAZOWIECKA01:51,02446
2. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 100 m ratownik

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
75KOŁCIUK OLIWIA ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR01:23,18153
59KANIA MARYSIAWOPR SKIERNIEWICE01:23,84251
73MICHAŁOWSKA ZUZANNA ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR01:24,74350
53WITCZAK NATALIAWOPR SKIERNIEWICE01:32,48446
61OKRASKA JULIAWOPR SKIERNIEWICE01:32,90545
42GOLIŃSKA NATALIAWOPR SKIERNIEWICE01:39,02644
51WIETESKA WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE01:43,13743
45KRASZEWSKA ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICE01:45,96842
44KRAKOWIAK JULIAWOPR SKIERNIEWICE01:46,72941
43JĘDRYCHA BERANIKAWOPR SKIERNIEWICE01:50,231040
47MIKUSEK ZOFIAWOPR SKIERNIEWICE01:59,091139

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
63ŻYTYŃSKI STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE01:07,44153
57CHUDZIO PIOTRWOPR SKIERNIEWICE01:07,45251
74BICHTA BARTŁOMIEJ ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR01:10,72350
60KARWAT KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:18,84446
54ZALEWSKI WIKTORWOPR SKIERNIEWICE01:21,00545
55ZATORSKI MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE01:27,98644
82SEGRECKI MIKOŁAJWOPR RAWA MAZOWIECKA01:35,41743
56BIERNAT BARTOSZWOPR SKIERNIEWICE01:36,75842
41FOKS MACIEJWOPR SKIERNIEWICE01:37,82941
50STEMPNIAK MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE01:38,071040
62SZAŁWIŃSKI DOMINIKWOPR SKIERNIEWICE01:38,811139
52WINCIOREK BARTŁOMIEJWOPR SKIERNIEWICE01:41,021238
77RUDNICKI JANWOPR SOCHACZEW01:44,771337
48RYMARCZUK KSAWERYWOPR SKIERNIEWICE01:46,311436
49STANIOS MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE01:51,471535
46MELON-MIKA JANWOPR SKIERNIEWICE01:54,271634
58DZIEDZIC KACPERWOPR SKIERNIEWICE02:09,001733
3. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina w pasie

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
28STEMPNIAK KAROLINAWOPR SKIERNIEWICE00:47,22153
80ZIELIŃSKA MAŁGORZATAWOPR RAWA MAZOWIECKA00:48,08251
20CHUDZIO NATALIAWOPR SKIERNIEWICE00:48,45350
26RUDNICKA HANIAWOPR SKIERNIEWICE00:52,58446

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
23KĘPCZYŃSKI PIOTRWOPR SKIERNIEWICE00:38,26153
39WOLSKI PATRYKWOPR SKIERNIEWICE00:39,98251
36KACPRZYK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:40,56350
78LISZKIEWICZ ADRIANWOPR SOCHACZEW00:40,58446
32WOLNIEWICZ KRZYSZTOFWOPR SKIERNIEWICE00:43,18545
33WÓJT KACPERWOPR SKIERNIEWICE00:43,71644
31WIETESKA STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE00:45,80743
29SZAŁWIŃSKI ALEKSANDERWOPR SKIERNIEWICE00:45,94842
35HIŻ STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE00:46,36941
25PECYNA MAKSYMILIANWOPR SKIERNIEWICE00:47,331040
38SOSKA JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:47,801139
22JELONEK BARTEKWOPR SKIERNIEWICE00:49,171238
34FIRLEY FILIPWOPR SKIERNIEWICE00:49,221337
21JABŁOŃSKI OLIWIERWOPR SKIERNIEWICE00:50,091436
27SOSKA WOJCIECHWOPR SKIERNIEWICE00:51,211535
19BRONIAREK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:51,931634
18BIERNAT SEBASTIANWOPR SKIERNIEWICE00:53,301733
30TROJAN MARCELWOPR SKIERNIEWICE00:55,131832
4. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m hol manekina w płetwach

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
12KUŚMIERCZYK LAURAWOPR SKIERNIEWICE00:46,92153
14KOŁYGA ZOSIAWOPR SKIERNIEWICE00:52,62251
11KUŚMIERCZYK JULIAWOPR SKIERNIEWICE00:54,46350
15LEWANDOWSKA DOMINIKAWOPR SKIERNIEWICE01:02,31446
13BISKUPSKA AMELIAWOPR SKIERNIEWICE01:05,37545
6WOLSKA KARINAWOPR SKIERNIEWICE01:07,78644

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
16OKRASKA KAROL WOPR SKIERNIEWICE00:47,91153
10KOLASA MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE00:50,40251
7BYSYNGER FILIPWOPR SKIERNIEWICE00:58,49350
5PAWŁOWSKI SZYMONWOPR SKIERNIEWICE00:59,07446
5. 1999-2000 JUNIOR - 100 m hol w płetwach

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
76JANISZEWSKA MARCELINAWOPR SOCHACZEW01:29,44153
64BEZDZICZEK ALICJAWOPR SKIERNIEWICE01:40,19251
65KRÓL ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICE01:42,86350
70STĘPNIAK WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE01:45,28446

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
72ŻYTYŃSKI JANWOPR SKIERNIEWICE01:00,35153
68BIAŁKOWSKI MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE01:15,64251
71WIERZBICKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:20,40350
69ŁAWNICZAK KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:22,21446
81SEGRECKI DAWIDWOPR RAWA MAZOWIECKA01:34,90545
6. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 100 m hol w płetwach

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
73MICHAŁOWSKA ZUZANNA ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR01:20,18153
75KOŁCIUK OLIWIA ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR01:28,65251
59KANIA MARYSIAWOPR SKIERNIEWICE01:31,31350
53WITCZAK NATALIAWOPR SKIERNIEWICE01:32,90446
61OKRASKA JULIAWOPR SKIERNIEWICE01:40,43545
79ZIELIŃSKA ANNAWOPR RAWA MAZOWIECKA01:52,15644
47MIKUSEK ZOFIAWOPR SKIERNIEWICE01:53,62743
45KRASZEWSKA ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICE01:58,31842
43JĘDRYCHA BERANIKAWOPR SKIERNIEWICE02:01,42941
44KRAKOWIAK JULIAWOPR SKIERNIEWICE02:01,481040
42GOLIŃSKA NATALIAWOPR SKIERNIEWICE02:05,521139
51WIETESKA WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE02:07,431238

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
57CHUDZIO PIOTRWOPR SKIERNIEWICE01:01,06153
74BICHTA BARTŁOMIEJ ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR01:05,08251
63ŻYTYŃSKI STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE01:07,13350
60KARWAT KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:18,31446
54ZALEWSKI WIKTORWOPR SKIERNIEWICE01:24,37545
77RUDNICKI JANWOPR SOCHACZEW01:37,04644
55ZATORSKI MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE01:38,42743
41FOKS MACIEJWOPR SKIERNIEWICE01:39,65842
52WINCIOREK BARTŁOMIEJWOPR SKIERNIEWICE01:39,83941
62SZAŁWIŃSKI DOMINIKWOPR SKIERNIEWICE01:39,881040
82SEGRECKI MIKOŁAJWOPR RAWA MAZOWIECKA01:48,731139
50STEMPNIAK MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE01:50,681238
49STANIOS MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE01:54,581337
48RYMARCZUK KSAWERYWOPR SKIERNIEWICE02:11,841436
46MELON-MIKA JANWOPR SKIERNIEWICE02:13,271535
7. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina w płetwach

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
20CHUDZIO NATALIAWOPR SKIERNIEWICE00:51,03153
80ZIELIŃSKA MAŁGORZATAWOPR RAWA MAZOWIECKA00:51,09251
26RUDNICKA HANIAWOPR SKIERNIEWICE00:55,14350
28STEMPNIAK KAROLINAWOPR SKIERNIEWICE01:24,22446

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
23KĘPCZYŃSKI PIOTRWOPR SKIERNIEWICE00:36,90153
78LISZKIEWICZ ADRIANWOPR SOCHACZEW00:38,22251
36KACPRZYK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:40,81350
39WOLSKI PATRYKWOPR SKIERNIEWICE00:41,53446
35HIŻ STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE00:46,65545
32WOLNIEWICZ KRZYSZTOFWOPR SKIERNIEWICE00:48,01644
29SZAŁWIŃSKI ALEKSANDERWOPR SKIERNIEWICE00:48,09743
33WÓJT KACPERWOPR SKIERNIEWICE00:49,55842
25PECYNA MAKSYMILIANWOPR SKIERNIEWICE00:49,68941
31WIETESKA STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE00:51,641040
21JABŁOŃSKI OLIWIERWOPR SKIERNIEWICE00:54,021139
38SOSKA JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:54,181238
22JELONEK BARTEKWOPR SKIERNIEWICE00:56,651337
34FIRLEY FILIPWOPR SKIERNIEWICE00:56,771436
27SOSKA WOJCIECHWOPR SKIERNIEWICE01:00,831535
19BRONIAREK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE01:03,631634
18BIERNAT SEBASTIANWOPR SKIERNIEWICE01:20,381733
8. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m z pasem węgorz

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
12KUŚMIERCZYK LAURAWOPR SKIERNIEWICE00:45,99153
14KOŁYGA ZOSIAWOPR SKIERNIEWICE00:48,88251
11KUŚMIERCZYK JULIAWOPR SKIERNIEWICE00:59,76350
6WOLSKA KARINAWOPR SKIERNIEWICE01:03,10446
15LEWANDOWSKA DOMINIKAWOPR SKIERNIEWICE01:08,28545
13BISKUPSKA AMELIAWOPR SKIERNIEWICE01:14,58644

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
16OKRASKA KAROL WOPR SKIERNIEWICE00:49,99153
10KOLASA MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE00:53,67251
5PAWŁOWSKI SZYMONWOPR SKIERNIEWICE00:59,94350
7BYSYNGER FILIPWOPR SKIERNIEWICE01:06,44446
9. 1999-2000 JUNIOR - 50 m hol manekina

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
76JANISZEWSKA MARCELINAWOPR SOCHACZEW00:50,23153
65KRÓL ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICE00:57,84251
70STĘPNIAK WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE00:58,36350
64BEZDZICZEK ALICJAWOPR SKIERNIEWICE00:58,56446

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
72ŻYTYŃSKI JANWOPR SKIERNIEWICE00:36,77153
68BIAŁKOWSKI MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE00:42,87251
71WIERZBICKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE00:44,00350
69ŁAWNICZAK KACPERWOPR SKIERNIEWICE00:48,70446
81SEGRECKI DAWIDWOPR RAWA MAZOWIECKA00:57,90545
10. 2001-2002 JUNIOR MŁODSZY - 50 m hol manekina

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
73MICHAŁOWSKA ZUZANNA ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR00:47,62153
59KANIA MARYSIAWOPR SKIERNIEWICE00:49,38251
61OKRASKA JULIAWOPR SKIERNIEWICE00:50,18350
53WITCZAK NATALIAWOPR SKIERNIEWICE00:53,18446
75KOŁCIUK OLIWIA ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR00:55,42545
79ZIELIŃSKA ANNAWOPR RAWA MAZOWIECKA01:01,34644
42GOLIŃSKA NATALIAWOPR SKIERNIEWICE01:02,18743
45KRASZEWSKA ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICE01:05,09842
44KRAKOWIAK JULIAWOPR SKIERNIEWICE01:06,49941
43JĘDRYCHA BERANIKAWOPR SKIERNIEWICE01:06,901040
47MIKUSEK ZOFIAWOPR SKIERNIEWICE01:12,761139
51WIETESKA WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE01:35,511238

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
57CHUDZIO PIOTRWOPR SKIERNIEWICE00:38,63153
63ŻYTYŃSKI STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE00:39,92251
74BICHTA BARTŁOMIEJ ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR00:41,68350
62SZAŁWIŃSKI DOMINIKWOPR SKIERNIEWICE00:45,54446
54ZALEWSKI WIKTORWOPR SKIERNIEWICE00:45,92545
60KARWAT KACPERWOPR SKIERNIEWICE00:50,59644
56BIERNAT BARTOSZWOPR SKIERNIEWICE00:54,92743
55ZATORSKI MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE00:57,93842
41FOKS MACIEJWOPR SKIERNIEWICE00:58,33941
50STEMPNIAK MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE01:00,191040
82SEGRECKI MIKOŁAJWOPR RAWA MAZOWIECKA01:00,501139
77RUDNICKI JANWOPR SOCHACZEW01:04,491238
52WINCIOREK BARTŁOMIEJWOPR SKIERNIEWICE01:08,001337
48RYMARCZUK KSAWERYWOPR SKIERNIEWICE01:17,631436
49STANIOS MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE01:26,871535
58DZIEDZIC KACPERWOPR SKIERNIEWICE02:21,451634
11. 2003-2004 MŁODZIK - 50 m hol manekina

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
26RUDNICKA HANIAWOPR SKIERNIEWICE01:03,28153
80ZIELIŃSKA MAŁGORZATAWOPR RAWA MAZOWIECKA01:03,35251
20CHUDZIO NATALIAWOPR SKIERNIEWICE01:03,60350
28STEMPNIAK KAROLINAWOPR SKIERNIEWICE01:15,45446

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
39WOLSKI PATRYKWOPR SKIERNIEWICE00:47,62153
23KĘPCZYŃSKI PIOTRWOPR SKIERNIEWICE00:48,84251
36KACPRZYK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE00:49,46350
78LISZKIEWICZ ADRIANWOPR SOCHACZEW00:50,40446
35HIŻ STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE00:55,55545
29SZAŁWIŃSKI ALEKSANDERWOPR SKIERNIEWICE00:58,09644
32WOLNIEWICZ KRZYSZTOFWOPR SKIERNIEWICE00:59,63743
34FIRLEY FILIPWOPR SKIERNIEWICE01:03,30842
38SOSKA JAKUBWOPR SKIERNIEWICE01:04,26941
25PECYNA MAKSYMILIANWOPR SKIERNIEWICE01:04,711040
33WÓJT KACPERWOPR SKIERNIEWICE01:07,751139
27SOSKA WOJCIECHWOPR SKIERNIEWICE01:11,591238
21JABŁOŃSKI OLIWIERWOPR SKIERNIEWICE01:14,281337
31WIETESKA STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE01:15,111436
19BRONIAREK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE01:20,031535
22JELONEK BARTEKWOPR SKIERNIEWICE01:20,411634
18BIERNAT SEBASTIANWOPR SKIERNIEWICE01:50,191733
12. 2005 i młodsi DZIECI - 50 m dowolny

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
12KUŚMIERCZYK LAURAWOPR SKIERNIEWICE00:41,81153
14KOŁYGA ZOSIAWOPR SKIERNIEWICE00:43,63251
11KUŚMIERCZYK JULIAWOPR SKIERNIEWICE00:54,79350
6WOLSKA KARINAWOPR SKIERNIEWICE00:58,68446
15LEWANDOWSKA DOMINIKAWOPR SKIERNIEWICE01:03,39545
13BISKUPSKA AMELIAWOPR SKIERNIEWICE01:06,83644

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaCzasMiejscePunkty
16OKRASKA KAROL WOPR SKIERNIEWICE00:42,58153
10KOLASA MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE00:47,24251
5PAWŁOWSKI SZYMONWOPR SKIERNIEWICE00:51,13350
7BYSYNGER FILIPWOPR SKIERNIEWICE01:03,06446
KLASYFIKACJA GENERALNA

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaMiejscePunkty
Rocznik2008 i młodsi DZIECI
12KUŚMIERCZYK LAURAWOPR SKIERNIEWICE1159
14KOŁYGA ZOSIAWOPR SKIERNIEWICE2153
11KUŚMIERCZYK JULIAWOPR SKIERNIEWICE3150
15LEWANDOWSKA DOMINIKAWOPR SKIERNIEWICE4136
6WOLSKA KARINAWOPR SKIERNIEWICE5136
13BISKUPSKA AMELIAWOPR SKIERNIEWICE6133
Rocznik2006 – 2007 MŁODZIK
20CHUDZIO NATALIAWOPR SKIERNIEWICE1153
80ZIELIŃSKA MAŁGORZATAWOPR RAWA MAZOWIECKA2153
26RUDNICKA HANIAWOPR SKIERNIEWICE3149
28STEMPNIAK KAROLINAWOPR SKIERNIEWICE4145
Rocznik2005 – 2004 JUNIOR MŁODSZY
73MICHAŁOWSKA ZUZANNA ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR1156
59KANIA MARYSIAWOPR SKIERNIEWICE2152
75KOŁCIUK OLIWIA ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR3149
61OKRASKA JULIAWOPR SKIERNIEWICE4140
53WITCZAK NATALIAWOPR SKIERNIEWICE5138
42GOLIŃSKA NATALIAWOPR SKIERNIEWICE6126
45KRASZEWSKA ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICE7126
44KRAKOWIAK JULIAWOPR SKIERNIEWICE8122
43JĘDRYCHA BERANIKAWOPR SKIERNIEWICE9121
47MIKUSEK ZOFIAWOPR SKIERNIEWICE10121
51WIETESKA WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE11119
79ZIELIŃSKA ANNAWOPR RAWA MAZOWIECKA1288
Rocznik2002 – 2003 JUNIOR
76JANISZEWSKA MARCELINAWOPR SOCHACZEW1159
70STĘPNIAK WERONIKAWOPR SKIERNIEWICE2147
64BEZDZICZEK ALICJAWOPR SKIERNIEWICE3147
65KRÓL ALEKSANDRAWOPR SKIERNIEWICE4147

Numer startowyImię i nazwiskoDrużynaMiejscePunkty
Rocznik2008 i młodsi DZIECI
16OKRASKA KAROL WOPR SKIERNIEWICE1159
10KOLASA MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE2153
5PAWŁOWSKI SZYMONWOPR SKIERNIEWICE3146
7BYSYNGER FILIPWOPR SKIERNIEWICE4142
Rocznik2006 – 2007 MŁODZIK
23KĘPCZYŃSKI PIOTRWOPR SKIERNIEWICE1157
39WOLSKI PATRYKWOPR SKIERNIEWICE2150
36KACPRZYK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE3150
78LISZKIEWICZ ADRIANWOPR SOCHACZEW4143
32WOLNIEWICZ KRZYSZTOFWOPR SKIERNIEWICE5132
35HIŻ STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE6131
29SZAŁWIŃSKI ALEKSANDERWOPR SKIERNIEWICE7129
33WÓJT KACPERWOPR SKIERNIEWICE8125
25PECYNA MAKSYMILIANWOPR SKIERNIEWICE9121
31WIETESKA STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE10119
38SOSKA JAKUBWOPR SKIERNIEWICE11118
34FIRLEY FILIPWOPR SKIERNIEWICE12115
21JABŁOŃSKI OLIWIERWOPR SKIERNIEWICE13112
22JELONEK BARTEKWOPR SKIERNIEWICE14109
27SOSKA WOJCIECHWOPR SKIERNIEWICE15108
19BRONIAREK JAKUBWOPR SKIERNIEWICE16103
18BIERNAT SEBASTIANWOPR SKIERNIEWICE1799
30TROJAN MARCELWOPR SKIERNIEWICE1832
Rocznik2005 – 2004 JUNIOR MŁODSZY
57CHUDZIO PIOTRWOPR SKIERNIEWICE1157
63ŻYTYŃSKI STANISŁAWWOPR SKIERNIEWICE2154
74BICHTA BARTŁOMIEJ ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR3151
60KARWAT KACPERWOPR SKIERNIEWICE4136
54ZALEWSKI WIKTORWOPR SKIERNIEWICE5135
55ZATORSKI MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE6129
62SZAŁWIŃSKI DOMINIKWOPR SKIERNIEWICE7125
41FOKS MACIEJWOPR SKIERNIEWICE8124
82SEGRECKI MIKOŁAJWOPR RAWA MAZOWIECKA9121
77RUDNICKI JANWOPR SOCHACZEW10119
50STEMPNIAK MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE11118
52WINCIOREK BARTŁOMIEJWOPR SKIERNIEWICE12116
48RYMARCZUK KSAWERYWOPR SKIERNIEWICE13108
49STANIOS MICHAŁWOPR SKIERNIEWICE14107
56BIERNAT BARTOSZWOPR SKIERNIEWICE1585
46MELON-MIKA JANWOPR SKIERNIEWICE1669
58DZIEDZIC KACPERWOPR SKIERNIEWICE1767
Rocznik2002 – 2003 JUNIOR
72ŻYTYŃSKI JANWOPR SKIERNIEWICE1159
68BIAŁKOWSKI MIKOŁAJWOPR SKIERNIEWICE2153
71WIERZBICKI KACPERWOPR SKIERNIEWICE3150
81SEGRECKI DAWIDWOPR RAWA MAZOWIECKA4136
69ŁAWNICZAK KACPERWOPR SKIERNIEWICE592