Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajak Polo

W dniach 23-24.07.2016 roku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajak Polo w Kaniowie. Zawodnicy WOPR-u Skierniewice odnieśli w tych zawodach historyczny dla miasta sukces, po raz pierwszy drużyna Kajak Polo reprezentująca skierniewicki klub stanęła na podium.

Drużyna w składzie: Krzysztof Juraś, Kacper Kowalski, Juliusz Nagórka, Jakub Wierzbicki, Juliusz Białkowski, Bartek Matysiak przebrnęli się bez większych problemów przez fazę grupową turnieju i awansowała bezpośrednio do półfinału. Tam niestety trafili na przyszłych, jak się potem okazało, mistrzów Polski LUKS Kwisę Leśna.Przyszli mistrzowie nie pozostawili suchej nitki na naszych zawodnikach ogrywając ich aż 11-1.

Kajakpolistom został więc tylko walka w meczu o 3. miejsce, gdzie pewnie pokonali drużynę MKSu Czechowice-Dziedzice 3-1. Wynik uzyskany przez WOPR jest poprawieniem rezultatu sprzed roku, gdzie drużyna skończyła zawody jako 6. drużyna w Polsce.